.

خرید اینترنتی

در صورت داشتن سوال یا درخواست ثبت سفارش پیامکی به ما پیامک بزنید : 50002060200004

خرید اینترنتی کالا

خرید اینترنتی گردنبند مرغ آمین

گردنبند از جمله زیورالاتی هست که برای هر خانمی از ملزومات میباشد و میتونه نقش مهمی بر جذابیت و اعتماد به نفس فرد داشته باشه. اما به دلیل انواع مختلف و طرح های گوناگون گاهی سردرگمی برای خانم ها پیش میاد. امروز با یک محصول با وِیژگی های متمایز در خدمت شما مشتری گرامی هستیم. گردنبند مرغ آمین با طراحی بسیار خاص خود برای هر خانم خوش سلیقه میتونه یک انتخاب فوق العاده باشد. طراحی این گردنبند متمایز از تمام گردنبند هایی هست که تا به حال دیده اید. در ادامه نظر شما را به توضیحات و جزئیات آن جلب میکنیم

این گردنبند که از فیلم جذاب و جالب شهرزاد گرفته شده است و این روزها بسیاری از خانم ها به دنبال این گردنبند فوق العاده هستند. طراحی بسیار متفاوت و شکیل آن باعث جذابیت بسیار زیاد شما می شود و بهترین هدیه برای آنانی است که دوستش دارید. هدیه ای فوق العاده برای همسر و یا دوستانتان.
در فرهنگ فلکلور ما ایرانی ها مرغ آمین پرنده است که دائما در حال پرواز آمین میگوید. هرکسی درآن لحظه که دعایی میکند و آن پرنده از بالای سرش پرواز کند دعایش مستجاب میشود و به خواسته اش میرسد. حتی گاهی نفرین ها هم با این پرنده مستجاب میشود! در فرهنگ ما ایرانی های عقاید جالب و بحث برانگیزی وجود دارد که در دنیا قابل مطرح کردن است… .
علاوه بر این آمین نام ستاره ای است که با طلوع آن نیز دعا ها مستجاب میشود. علاوه بر این در ادبیات ما و در شعرهای نیمایوشیج نیز جایگاه خاصی دارد.
جنس این گردنبند از مرغوب ترین استیل است که به هیچ عنوان رنگش را از دست نمیدهد و نیز ابعاد آن ۳٫۵ * ۳٫۴ و طول آن ۳۰cm است . طراحی آن بسیار خاص و جذاب است. استفاده از فیروزه مرغوب در این گردنبند باعث جذابیت دو چندان آن شده است.
با خرید پستی گردنبند آمین ، هدیه فوق العاده به خود و دیگران بدهید!
خرید گردنبند سریال شهرزاد , خرید گردنبند شهرزاد , خرید مرغ آمین , خرید گردنبند مرغ آمین , خرید اینترنتی گردنبند مرغ آمین , خرید اینترنتی گردنبند شهرزاد , مرغ آمین , خرید آنلاین مرغ آمین , خرید آنلاین  گردنبند شهرزاد
خرید اینترنتی گردنبند شهرزاد | 35000 تومان
خرید پستی