.

خرید اینترنتی

در صورت داشتن سوال یا درخواست ثبت سفارش پیامکی به ما پیامک بزنید : 50002060200004

خرید اینترنتی کالا

اگر به دنبالا زینتی های متفاوت هستید و دوست دارید که متفاوت و خوش سلیقه باشید و دیگران شما راتحسین کنند همیشه راه های ساده ای پیدا میشود که به ذهنمان نمیرسد! ما در این فروشگاه قصد داریم که محصولات  ارزان اما با کیفیت و متفاوت را به شما معرفی کرده وباعث ایجاد تنوع در زندگی و خارج شدن از روزمرگی شما شود. یار در خانه است و ما گرد جهان میگردیم! آن چیزی که شما دنبالش میگردید را پیش ما بیابید. کیفیت را برای شما به ارمغان آورده ایم و با حداقل ترین هزینه بهترین  محصولات را درب منزل خود دریافت کنید. این گوشواره با طرحی فوق العاده که دارد باعث میشود که نگاه ها رابه سمت شما بکشد و باعث میشود که همه شما را به خوش سلیقه ای بشناسند. گفتنی است که می توانید با ست کردن این گوشواره با گردنبند مرغ آمین که در این سایت قبلا برایتان گذاشته شده بود ( مشاهده گردنبند آمین در اینجا) دو چندان باعث تاثیر گذاری شوید.

مرغ آمین که در فلکلور ما ایرانی های جایگاهه خاصی دارد و نیز سریال جذاب شهرزاد ، باعث مطرح شدن مرغ آمین گشته است. گفته شده است مرغ آمین وقتی در آسمان پرواز میکند و در ان لحظه کسی دعایی بخواند زودتر مستجاب میشود و این پرنده آن را به نزد خداوند میبرد.

گوشواره مرغ آمین با ترکیبی زیبا از استیل و فیروزه و آبکاری شدن شکل مرغ آمین روی آن با جلوه بسیار زیبا و نیز کیفیت فوق العاده اش  برای خانم هایی که زیبایی و کیفیت را با هم میخواهند بسیار مناسب است. قیمت گوشواره مرغ آمین را با تخفیف فوق العاده برایتان آماده کرده ایم تا همه شما دوستان به راحتی بتوانید آن را داشته باشید.

جهت تهیه آن اینجا یا روی خرید پستی کلیک کنید و با پر کردن فیلدهایی که در آن آدرس خود را مینویسید ما هر چه زودتر آن را برایتان با بسته بندی بسیار زیبا جلود در منزلتان یا محل کارتانتحویل میدهیم.

خرید اینترنتی گوشواره مرغ آمین, خرید مرغ آمین, خرید پستی مرغ آمین, خرید گوشواره, خرید گوشواره زیبا, خرید گوشواره مدل جدید, خرید گوشواره مرغ آمین, خرید گوشواره و گردنبند مرغ آمین

 

گوشواره با گردنبند مرغ آمین | 15000 تومان
خرید پستی