.

خرید اینترنتی

در صورت داشتن سوال یا درخواست ثبت سفارش پیامکی به ما پیامک بزنید : 50002060200004

خرید اینترنتی کالا

خرید پستی کیف لب تاپ ارزان قیمت 

یکی از ابزارهای خیلی مهم و کاربردی که امروزه همه مهندسان و دانشجویان به نوعی به آن نیاز دارند و برای پیشبرد کارهای فنی و تحقیقاتی خود به آن احتیاج دارند سیستم های کامپیوتری و لپ تاپ میباشد.همانطور که میدانید استفاده از سیستم های کامپیوتری به علت سنگین بودن و بزرگ بودن جثه زیاد قابلیت جابه جایی نداشته و به همین دلیل بیشتر برای رفع نیاز های کاری خود بیشتر از لپ تاپ استفاده میکنند.

همانطور که میدانید قیمت لپ تاپ ها بسیار بالا بوده و همچنین حمل خود این وسیله و ابزار کاری تاحدی نیز مشکل میباشد به همین دلیل برای جلوگیری از ضربه خوردن و آسیب دیدن این وسیله و همچنین حمل آسانتر این وسیله کاری کوله ها و کیف هایی مخصوص را تعبیه کرده اند که کار حمل لپ تاپ را برای کاربران راحتتر میکند. در همین خصوص ما امروز محصولی تک و شیک را به شما عزیزان برای لپ تاپ های خود معرفی میکنیم. کوله پشتی مخصوص لپ تاپ CAT یکی از شیکترین و بهترین نوع مدل کیف ها و کوله پشتی مخصوص لپ تاپ میباشد که توسط کمپانی معروف CAT که خود یکی از برجسته ترین و معروفترین کمپانی ها در تولید انواع لوازم کوهنوردی و انواع کیف ها و کوله های زنانه و مردانه و بچگانه و کفش و پوشاک و لوازم جانبی کامپیوتر و لپ تاپ میباشد.

این کوله در نوع خود یکی از بهترین کوله پشتی مخصوص لپ تاپ از لحاظ کیفیت و طراحی میباشد بصورتی که جنس پارچه استفاده شده برزنت و ضد آب بوده و آب به راحتی ازآن رد نمیشود و درهنگام بارندگی ها از  لپ تاپ دربرابر آب جل.گیری میکند و همچنین از کیفیت مطلوبی برخوردار است و زود در برابر فشار ناشی از سنگینی لپ تاپ پاره نمیشود. همچنین طراحی زیبا و شیک و جادار این کیف محافظ لپ تاپ به گونه ای است که میتوان سایر لوازم همراه و جانبی لپ تاپ را به راحتی در آن جاداد و همراه خودبرد.همچنین در داخل این کوله محافظی خوب برای جلوگیری از صدمه و آسیب دبدن لپ تاپ تعبیه شده است. بند های کوله مخصوص لپ تاپ پهن و مناسب بوده که هنگام به دوش گرفتن کوله پشتی وزن کوله بر روی پشت تقسیم شده واز احساس سنگینی و فشار ناشی از وزن آن بر روی کمر جلوگیری میکند و حمل آن را برای کاربر بسیار راحت میکند. این نوع کوله پشتی ها بیشتر مناسب دانشجویان و دانش آموزان بوده و به همین دلیل از این کیف ها به نام کیف مخصوص لپ تاپ دانشجوییی یاد میکنند که استفاده ازآن یک ظاهر دانشجویی را به خود کاربر میدهد. این کیف دارای سه محفظه بزرگ و جادار و دارای زیپ های بسیار باکیفیت بوده همه وسایل جانبی و حتی لوازم شخصی خود را میتوانید در داخل آن گذاشته از آن استفاده نمایید.

این محصول را میتوانید از فروشگاه اینترنتی www.kalaharraj.ir تهیه نمایید.

اعتماد شما بزرگترین افتخار ماست. این فقط یک شعار نیست…

 خرید اینترنتی کوله پشتی محافظ خرید کوله کت , خرید کوله , کوله پشتی cat , خرید کوله پشتی , خرید کیف لپ تاپ , خرید کوله لپ تاپ , خرید کوله پشتی لپ تاپ ,

 قیمت : ۴۳۰۰۰ تومان

 

 

خرید پستی کوله پشتی مخصوص لپ تاپ | 43000 تومان
خرید پستی