.

خرید اینترنتی

در صورت داشتن سوال یا درخواست ثبت سفارش پیامکی به ما پیامک بزنید : 50002060200004

خرید اینترنتی کالا

خرید پیچ گوشتی شارژی

خرید اینترنتی پیچ گوشتی ارزان قیمت

 

 

پیچ گوشتی شارژی , خرید پیچ گوشتی برقی , خرید پیچ گوشتی شارژی , خرید پیچ گوشتی , خرید اینترنتی ابزار , خرید اینترنتی پیچ گوشتی شارژی , خرید پیچ گوشتی شارژی با کیفیت ,خرید اینترنتی پیچ گوشتی , خرید پستی دریل کوچک خانگی , خرید پیچ گوشتی چند کاره کوچک , خرید پیچ گوشتی ارزان قیمت , خرید پیچ گوشتی باکیفیت شارژی ,

 

دنیای تکنولوژی های نوین امروزه همه جوره در خدمت خلق بوده و روز به روز در رفاه اجتماعی مردم بیشتر خود را نشان داده و نقش ایفا میکند. یکی از بزرگترین کشفیات و اختراعات خلق که در دنیای صنعت تاثیر به سزایی داشته و به زبانی دیگر میتوان گفت که دنیای صنعت را متحول نمود اختراع موتور و آرمیچر ها بود. اختراع موتور باعث شد که خیلی از کارهایی که بصورت مکانیکی انجام میگرفت پس از اختراع موتور یا آرمیچرها به صورت صنعتی تر و بادقت وظرافت بهتری صورت گرفته ودر پیشبرد اهداف راحتتر و سریعتر صورت گیرد. میخواهیم یک مثال خیلی ساده ای را برای شما ذکر کنیم.یکی از مواردی که در زندگی روزمره ما میتوانیم نقش تکنولوژی را در آن حس کنیم دریل ها و یا پیچ گوشتی هایی است که به صورت برقی و یا شارژی کار میکنند.درسال های پیش مردم برای سوراخ کردن دیوارها و یا بازوبست کردن پیچ و مهره های بزرگ و کوچک میبایستی انرژی زیادی را به کار میگرفتند و هم از لحاظ زمان هم بسیار کاری سخت و طاقت فرسایی بود ولی امروزه با استفاده از پیچ گوشتی های شارژی و برقی و یا دریل ها این جور کارها را بادقت و سرعت بیشتری انجام میدهند.امروزه در هر خانه ای وجود این ابزار آلات پیشرفته و صنعتی لازم بوده و استفاده ازاین تکنولوژی باعث میشود که کارهای مربوط به تعمیرات و یاکارهی مربوط به این مارد بادقت و سرعت بیشتری صورت گیرد.

علی ایوحال وجود یک جعبه ابزار تکمیل و مناسب در هر منزلی امروزه لزومیت داشته ولی به خاطر جاگیر و سنگین بودن این ابزلار ها درمنزل مقداری مشکل ساز است. امروز ما ابزاری را به شما معرفی میکنیم که از آن میتوان برای موارد زیادی از جمله کارهای تعمیراتی و نصبی در منزل استفاده کرد.پیچ گوشتی شارژی یکی از ابزارآلات بسیار کاربردی و مهم در منازل است که با دارا بودن ۹ سری پیچ گوشتی در اندازه های متفاوت میتواند علاوه بر دقت بیشتر در انجام کار و ظرافت بیشتر و کثیف کاری کمتر در هنگام انجام امورات تعمیری در منزل ،با کم ترین انرژی و کمترین زمان کارها را به انجام رساند.همچنین از این دستگاه میتوان به عنوان دریل استفاده کرد.همراه ابن دستگاه دو سری مته برای دریل نیز وجود دارد که کارآمدی این دستگاه را چند برابر میکند. همچنین در قسمت جلویی این دستگاه چراغ ال ای دی وجود دارد که در مواقعی که نور کافی وجود نداشته باشد یا محیط تاریک باشد بتوان از آن استفاده کرد. کیفیت این پیچ گوشتی بسیار مطلوب بوده و در صورت عدم رضایت از جنس وکیفیت آن تا ۷ روز ضمانت بازپس گیری دارد.

باخرید نقدی این محصول میتوانید از ۱۰% تخفیف ویژه برخوردار بشوید.

اعتماد شما بزرگترین سرمایه ماست و هدف نهایی ما جلب رضایت خاطر شماست…

فروشگاه اینترنتی www.kalaharraj.ir

قیمت : ۴۷۰۰۰ تومان

خرید پیچ گوشتی شارژی | 47000 تومان
خرید پستی